تکرار موفقیت ها در کنکور سراسری 99 (30 شهریور 1399)

تکرار موفقیت ها در کنکور سراسری 99
در پایان سال تحصیلی پر التهاب و پیچیده ای که پشت سر گذاشتیم، با تلاش شبانه روزی دانش آموزان عزیز فائزون، نتایج درخشان و کم نظیر دیگری در کنکور سراسری کسب شده است، که مثل همیشه باعث افتخار و سربلندی همه ی ماست.

نتیجه ی تلاش و همت بی وقفه و استقامت حتی در سخت ترین شرایط، حتماً کسب بهترین و پرافتخارترین موفقیت ها خواهد بود. 

سال تحصیلی 98 - 99 ، اگرچه پر بود از التهاب ها، تنش ها و موقعیت های پیش بینی نشده و سخت، اما برای همه ی ما، بسیار آموزنده، خاطره انگیز و مملو از تجربه های جدید بود.

وقتی شاهد این بودیم که حتی در سخت ترین روزها، دانش آموزان عزیز و پرتلاش ما، خستگی ناپذیر و بی وقفه به پیش می روند و با تعویق و نایقینی چندباره ی آزمون سراسری هم، هر بار، حتی اگر خستگی و خمودگی لحظه ای بر بعضی از آنها عارض می شد، باز هم با نشاط و پر روحیه، تلاش خود را از نو آغاز می کنند، مطمئن بودیم که در پایان، بهترین موفقیت ها در انتظار آنان خواهد بود. 

مهمترین افتخار و موفقیت، همین استقامت و پایداری شما بود. نتایج کنکور هم، صرفاً یکی از بازتاب های این موفقیت است.

امیدواریم، همیشه مقاوم، با نشاط و خستگی ناپذیر باشید. اسلام و ایران، به نوجوانان و جوانان متعهد و مسئولیت پذیری مثل شما، نیاز مبرم دارد. 

ستایش امیری - رتبه ی 3 (منطقه ی 1)

صبا شفیعی - رتبه ی 9 (منطقه ی 1)

نیکو نعیمی - رتبه ی 11 (منطقه ی 1)

آیدا خلج (رتبه ی 25) ، زهره بازیاری (رتبه 42) ، کیمیا حامدی بصیر (رتبه 48) ، مریم سادات فاطمی (رتبه 55)، زهرا سادات روحانی (رتبه 97) و فاطمه سادات حسینی (رتبه 4 - سهمیه) و ...

در مجموع 8 رتبه ی زیر 100 ، 22 رتبه ی زیر 500 و 33 رتبه ی زیر 1000