کسب موفقیت در کنکور سراسری 98 (19 مرداد 1398)

کسب موفقیت در کنکور سراسری 98
امسال هم با تلاش شبانه روزی دانش آموزان عزیز فائزون، نتایج درخشان و کم نظیر کسب شده در کنکور سراسری، باعث افتخار و سربلندی همه ی ماست.

کسب رتبه های 25، 27، 27، 30، 31، 33، 41، 70 و ...

در مجموع 8 رتبه ی دو رقمی، 20 رتبه ی زیر 500 و 37 رتبه ی زیر 1000 توسط دانش آموزان پایه ی دوازدهم امسال، آن هم در اولین مواجهه با سبک جدید کنکور سراسری مبتنی بر مدل آموزش و کتاب های درسی جدید، نشان از سخت کوشی و همت والای این دانش آموزان عزیز دارد.

این موفقیت را به همه ی فارغ التحصیلان امسال فائزون و به خانواده های بزرگوارشان و به همه ی دبیران و مسئولین آموزشی و اجرایی دبیرستان تبریک می گوییم

دختران عزیز و دوست داشتنی فائزونی، همه ی این موفقیت ها و رتبه ها، در صورتی می توانند مایه ی سربلندی و افتخار حقیقی باشند که مقدمه ای برای حرکت و فعالیت اثرگذار شما در جامعه، همراه با همدلی، فروتنی و مسئولیت پذیری بشوند. شما با هر رتبه ای، همین روزها وارد رشته ها و دانشگاه های مختلف کشور در حوزه ی علوم انسانی خواهید شد. خیلی سریع، این عددها و رتبه ها فراموش می شوند و آنچه از شما در اذهان باقی می ماند، اثری است که از علم ورزیِ فعالانه، میهن دوستی، مسئولیت پذیری و ایمان عمیق شما در جامعه خواهد ماند. این آزمون ها و چالش ها، همه گام های کوچکی هستند از میان مسیر طولانی زندگی شما. امیدواریم در عرصه ی حقیقی و اصیلی که برای آن تربیت شده اید، مایه ی سربلندی و افتخار همه ی ما باشید.