کارگاه: داری از توی کلاهت خرگوش در می آوری!!(17 مهر 1397)

کارگاه: داری از توی کلاهت خرگوش در می آوری!!
این هفته یک کتابفروش عجیب و غریب درباره تجربه‌هایش از انتخاب کتاب برای دیگران می‌گوید. او ده، دوازده سال است که هر ماه برای مشتریانش کتاب انتخاب می‌کند و برای آنکه مشتری‌هایش نپرند، تمام تلاشش را می‌کند تا مشتری هر انتخابش را بپسندد.
انجمن کتاب روشنا
داری از توی کلاهت خرگوش در می آوری!! 
وقتی می‌خواهید به یکی از دوستان‌تان کتاب هدیه بدهید، چطور کتاب مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید؟ چگونه مطمئن می‌شوید که دوست‌تان از خواندن کتاب انتخابی شما لذت خواهد برد؟
کتاب انتخاب کردن برای دیگران اصلا کار ساده‌ای نیست. هزار جور چم‌وخم دارد و با همه اینها تازه آخرش ممکن است کسی که برایش کتاب انتخاب می‌کنیم (یا کتابی را برای خواندن بهش توصیه می‌کنیم) انتخاب ما را نپسندد و ... شاید اصلا بهتر باشد قید کتاب را بزنیم و به جایش یک چیز دیگری هدیه بدهیم. مثلاً لوازم‌التحریر، زیورآلات، یا شاید هم یک گلدان گل!
این هفته یک کتابفروش عجیب و غریب درباره تجربه‌هایش از انتخاب کتاب برای دیگران می‌گوید. او ده، دوازده سال است که هر ماه برای مشتریانش کتاب انتخاب می‌کند و برای آنکه مشتری‌هایش نپرند، تمام تلاشش را می‌کند تا مشتری هر انتخابش را بپسندد. به نظرتان چقدر توانسته در این زمینه موفق باشد؟!
روشنا سه‌شنبه ۱۷ مهرماه میزبان آقای مانی شهریر، مدیر «جیره کتاب» است.
کسی که به قول خودش خرگوشی را از توی کلاه بیرون می‌آورد و شعبده‌ای می‌سازد تا شاید چند نفر را به مطالعه علاقه‌مند کند.

بازگشت به صفحه اصلی