کارگاه «ستارگان کهکشانی و رویای جوانی!!»(6 آذر 1397)

کارگاه «ستارگان کهکشانی و رویای جوانی!!»
مدرس : سرکار خانم متین عزیزی. این کارگاه با هدف بحث و بررسی و مروری بر پدیده ی اجتماعی «طرفداری» در نسل جدید جوامع بشری، برگزار شد
برای بار اول به یک آهنگ گوش می دهیم و از ملودی و متن آهنگ خوشمان می آید ومدام پشت هم پلی می کنیم و شاید ده ها بار پشت هم به آن موسیقی گوش فرا می دهیم. داستان طرفداری و دل بستن به خواننده ها و گرو ههای موسیقی مطرح دنیا ممکن است از همین جا برای ما آغاز شود. شاید هم دوستمان با اشتیاق از گروه موسیقی ای که تازه با آن آشنا شده است برای مان بگوید و این بشود آغاز یک شروع جذاب و مهیج. پدیده اجتماعی طرفداری!
طرفداری از سلبریتی ها و آدم های مشهور جهان یکی از آن اتفاق های متفاوت و جدیدی است که در دنیای مدرن ایجاد شده است. هویت طرفداری یعنی اینکه روز به روز احساس می کنیم باید زندگی مان بیش از گذشته در پیوند با این سلبریتی ها باشد.
گفتگوی صمیمانه ما در روز سه شنبه 6 آذر در مورد این اتفاق خاص است. در این گفتگو می خواهیم از خواننده ها و گروه های مختلف موسیقی ایرانی و خارجی صحبت کنیم و کمی در مورد این سوالات حرف بزنیم.اینکه طرفداری چه معنایی دارد؟ هویت طرفداری از چه شاخص هایی تشکیل شده است و نقش این سلبریتی های متنوع و جذاب در دنیای نوجوانان چیست؟ 
بازگشت به صفحه اصلی