پنجشنبه های علوم انسانی آذر98

به نام خدا

دانش آموزان عزیز و دوست داشتنی فائزون، سلام

بارها در فائزون شنیده اید که، غواصی در دریای علوم انسانی، همت و تلاش مضاعفی می طلبد. 

فرض ما این است که همه ی شما نخبگان و فعالان حوزه ی علوم انسانی، مشتاق و عطشان، آماده ی شنیدن و گفتن و خواندن های بیشتر و بیشتر هستید و از هر فرصتی که برای شما فراهم شود، بهترین استفاده را در این راستا خواهید کرد. 

یکی از این فرصت ها، مجموعه کارگاه ها و فعالیت های انتخابی - اختیاری است که در طول پنجشنبه های علوم انسانی، امکان انتخاب و مشارکت در آن ها را خواهید داشت. 

و اما چند نکته ی مهم که لازم است با دقت آن ها را مطالعه کنید تا برنامه ی پنجشنبه های علوم انسانی کاملاً برای شما شفاف شود:

لطفاً مجموعه ی این نکات را با جزئیات مطالعه کنید:

نکته ی 1 : به جز پنجشنبه هایِ آموزشیِِ رسمی که در تقویم اجرایی - آموزشی مدرسه در ابتدای سال تحصیلی به شما ارائه شده است، حضور در فعالیت های تخصصی علوم انسانی پنجشنبه ها، کاملاً اختیاری و انتخابی است. لذا انتخاب و مشارکت فعالانه ی شما در این مجموعه فعالیت ها، نمایشگر همت و انگیزه ی درونی خود شماست.  

نکته ی 2: سرویس های شما، طبق روال دیگر روزهای هفته، صبح ها شما را سوار کرده و عصر ساعت 13:20 شما را به منزل باز خواهند گرداند. حضور یا عدم حضور شما در فعالیت پنجشنبه ها، تفاوتی در هزینه ی سالیانه ی سرویس شما ایجاد نمی کند. 

نکته ی 3: دو زنگ ابتدایی پنجشنبه ها، به آکادمی تخصصی زبان های خارجی اختصاص دارد. در این آکادمی، کلاس ها به صورت کاملاً رسمی، ترمیک و با آزمون ها و مدارک استاندارد برگزار خواهند شد. آموزش های آکادمی زبان در نیمسال جاری، شامل زبان انگلیسی در سطوح مختلف به تفکیک هر سطح، آموزش مقدماتی زبان فرانسه و عربی محاوره خواهد بود. جزئیات مربوط به این کلاس ها، نحوه ی ثبت نام و هزینه های مربوطه را در صفحه ی اختصاصی مرکز تخصصی آموزش زبان های خارجی فائزون در سایت مدرسه دریافت کنید. 

نکته ی 4: بعد از کلاس های آکادمی زبان، شما امکان حضور و مشارکت در 2 جلسه ی کارگاهی 75 دقیقه ای را خواهید داشت. به تناوب، برنامه های هفته های مختلف از طریق همین سایت به شما اطلاع رسانی می شود. کارگاه ها ممکن است 2، 3، 4 جلسه ای و یا بیشتر باشند. جزئیات مربوط به هر کارگاه، مدرس آن، تعداد هفته هایی که برگزار خواهد شد و ... به تفکیک در همین صفحه ارائه شده است. حتماً با دقت مطالعه کنید و با آگاهی کامل انتخاب کنید. 

نکته ی 5: برای شرکت در کارگاه های تخصصی علوم انسانی پنجشنبه ها، برای نیمسال اول ما مبلغ 250 هزار تومن به ازای هر دانش آموز در نظر گرفته ایم. اما، توجه داشته باشید: کسی که در این کارگاه ها ثبت نام کرده و در تمام جلسات به صورت منظم شرکت کند، در پایان نیمسال اول، کل این 250 هزار تومن به او بازگردانده خواهد شد!!!اما به ازای هر جلسه غیبت در هر کارگاه، مبلغ 25 هزار تومن از این مبلغ کسر می شود. یعنی اگر شما یک پنجشنبه، در 2 کارگاهی که ثبت نام کرده اید غایب باشید، 50 هزار تومن از حساب شما کسر خواهد شد! ضمناً، تأخیرها و ... نیز به صورت دقیقه ای محاسبه شده و به همین نسبت از حساب شما کسر می شود! توجه کنید که، فرقی نمی کند غیبت شما با دلایل موجه یا ناموجه باشد (این یعنی، مبلغ دریافتی صرفاً برای تضمین تعهد شما نسبت به انتخاب هایی است که با اختیار خود انجام داده اید!)

نکته ی 6: موارد لازم برای شرکت در کارگاه ها : الف) ثبت نام در سایت ، ب) دریافت قبض ثبت نام و پرداخت مبلغ 250 هزار تومن به واحد مالی دبیرستان حداکثر تا آخر مهرماه، ج) ارائه ی رضایت نامه ی کتبی از ولی دانش آموز 

نکته ی 7: به جز چند هفته ی اول، به مرور در تلاش هستیم امکان شرکت در این کارگاه ها را برای عموم آزاد کنیم! یعنی دوستان غیرفائزونی شما هم می توانند در این کارگاه ها شرکت کنند. در این زمینه در آینده اطلاع رسانی خواهیم کرد.  

نکته ی 8: ممکن است برخی کارگاه ها به علت به حد نصاب نرسیدن تعداد ثبت نامی لغو شوند. 

نکته ی 9: تأکید بر روی نکات قبلی!! 

 

 

و اما، برنامه ی پنجشنبه هفت، بیست و یک و بیست و هشت آذرماه 98 :

 

 

جهت مطالعه ی شرح و معرفی کارگاه ها کلیک کنید