برنامه ی کلاس انتخابی علمی پایه ی یازدهم سال 98-97 اعلام شد (11 مهر 1397)

برنامه ی کلاس انتخابی علمی پایه ی یازدهم سال 98-97 اعلام شد
دانش آموزان پایه ی یازدهم در خلال برنامه ی هفتگی سالیانه ی خود، یک کلاس علمی - تخصصی به صورت انتخابی خواهند داشت. امسال چهارگزینه برای انتخاب دانش آموزان پیش بینی شده است. جهت ثبت نام کلیک کنید

همانطور که در جلسات معارفه ی اولیه برای تمامی دانش آموزان پایه ی یازدهم شرح داده شده است، کارگاه های چهارگانه ی ذیل برای یک دوره ی یکساله به صورت انتخابی به دانش آموزان ارائه خواهند شد. لطفاً پس از بررسی و مداقه ی کافی، کارگاه مدنظر خود را در فرم پایین این صفحه انتخاب نمایید. 

نکته1: با توجه به طرح درس هر کارگاه و اخذ نظر از دبیر مربوطه، سقف ظرفیت کلاس ها پیش بینی و طراحی شده است. 

نکته2: ثبت نام در سایت به صورت کاملاً خودکار، هر کلاس به ترتیب زمان ثبت نام دانش آموزان تکمیل شده و در صورت اتمام ظرفیت، گزینه ی مربوط به آن در فرم ثبت نام غیرفعال خواهد شد. 

نکته3: ثبت نام دانش آموزان در این کلاس ها، صرفاً از طریق سایت و فرم موجود در همین صفحه انجام خواهد شد. عدم مراجعه ی دانش آموزان از این طریق، به معنای انصراف از ثبت نام خواهد بود. ضمناً طبیعتاً با توجه به محدودیت در تعداد، امکان جابه جایی دانش آموزان و تغییر گزینه ی ثبت نامی به هیچ وجه وجود ندارد. لطفاً در ثبت نام خود دقت کنید.

فرم ثبت نام از ساعت 19 روز چهارشنبه 11 مهرماه 97 فعال خواهد شد. 

 

 

///کارگاه «جریان شناسی سیاسی ایران معاصر»

مدرس: سرکار خانم عطیه محمدی

 

///کلاس «زنگ تماشا» (کلاسِ کتاب)

مدرس: سرکار خانم توکلی

 

///کارگاه «دورخیز!» (تأملات بنیادی در باب تاریخ)

مدرس: سرکار خانم اسفندیاری 

 

///کلاس : «من چیستم» - الهیات فلسفی

مدرس: گروه مدرسین انجمن مطالعات بنیادی 

 

توضیحات مربوط به محتوای کلاس ها، در جلسه ی حضوری هفته ی گذشته توسط دبیران تمام کلاس ها به دانش آموزان پایه ی یازدهم ارائه شده است.