استمرار موفقیت : کسب افتخار، این بار در کنکور سراسری 97 (10 مرداد 1397)

استمرار موفقیت : کسب افتخار، این بار در کنکور سراسری 97
بازهم به لطف خدا، دانش آموزان سخت کوش دبیرستان فائزون، در کنکور سراسری رشته ی علوم انسانی، افتخارآفرینی کردند.

کسب موفقیت های بزرگ، همیشه در پس توکل به خداوند و تلاش و همت خستگی ناپذیر ممکن خواهند شد. 

امسال هم، به لطف خدا، تلاش و همت شبانه روزی دانش آموزان دبیرستان فائزون به ثمر نشست و رتبه های درخشانی در کنکور سراسری سال 97 توسط این دانش آموزان عزیز کسب شده است. این موفقیت را به دانش آموزان عزیز، خانواده های آنان و دبیران و متولیان آموزشی و اجرایی دبیرستان فائزون تبریک عرض می کنیم. 

کسب رتبه ی 9 (در منطقه ی 1 و رتبه ی 12 در کشور) توسط دانش آموز سخت کوش و پرتلاش، سارا مولاپناه و همچنین کسب رتبه های 21، 26، 30، 65، 18، 27، 86، 55، 62، 88 و ... در مجموع 11 رتبه ی زیر 100 ، 27 رتبه ی زیر 500 و در کل، 35 رتبه ی زیر 1000 از بین 59 دانش آموز پایه ی پیش دانشگاهی، نتیجه ی کم نظیری است که با همت و تلاش این دانش آموزان محقق شده است. از این بابت، خدای بزرگ و مهربان را شکر گزار هستیم.

شما دانش آموزانِ گذشته و دانشجویان فردا باید بدانید، سخت یا آسان، این دوره ی مقدماتی از زندگی سپری شده و حالا در پیش روی شما، عرصه ی بزرگ و خطیری از مسئولیت های اجتماعی و انسانی قرار دارد. شما، به عنوان نخبگان پرورش یافته در حوزه ی علوم انسانی، امیدهای آینده ی جامعه ای هستید که امروز بیش از هر روز دیگری به امثال شما نیاز دارد. با هر رتبه و نتیجه ای که کسب کرده اید، افق های دور و بلند را هدف گیری کنید و دستیابی به والاترین آرمان های انسانی را برای کشور خود میسر نمایید. 

فائزون همیشه خانه ی شماست. ما را در تمام مراحل زندگی خود، همراه خود بدانید.