یه قاچ نفسس!!

در آستانه ی نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 ، دعوتید به مجموعه ای از اردوهای تفریحی و با نشاط و دورهمی، به صرف «یه قاچ نفسس!!!»

دانش آموزان عزیز پایه ی دهم و یازدهم، از بین گزینه های زیر، یک اردو را به نسبت علایق خود انتخاب کنید. 

توجه :

- هر اردو سقف ظرفیت مشخصی دارد که به ترتیب زمان ثبت نام، ظرفیت هر برنامه تکمیل خواهد شد.

- هزینه ی هر یک از اردوها، بین 30 تا 50 هزار تومن برآورد شده است. به نسبت نوع اردو، خدمات جانبی و تعداد ثبت نامی، مبلغی بین این 2 عدد به همراه رضایت نامه از دانش آموزان ثبت نامی اخذ خواهد شد.

- شما فقط مجاز به ثبت نام یکی از اردوها هستید. لطفاً با دوستان خود مشورت کنید و پس از اطمینان، یک گزینه را انتخاب کنید. در صورت ثبت نام در گزینه های جدید، انتخاب اول شما ملاک عمل خواهد بود.

- طبیعتاً پس از انتخاب شما، ما جهت برنامه ریزی اجرایی و تعیین ظرفیت و عقد قرارداد با مراکز مربوطه اقدام خواهیم کرد. لذا انصراف از ثبت نام امکان پذیر نیست.

- شما تا ساعت 12 شب سه شنبه 18 دی ماه، فرصت ثبت نام خواهید داشت.

   اردوی بازدید از برج میلاد به همراه حضور در برنامه ی دلفیناریوم  - ظرفیت :30 نفر

شامل بازدید عمومی از برج و همچنین حضور در پارک آبی دلفین های مجموعه ی برج میلاد.

دلفیناریوم برج میلاد تهران یکی از بهترین پارک دلفین ها در ایران است و این امکان را برای شما مهیا کرده تا دلفین ها را از نزدیک ببینید. دلفیناریوم برج میلاد تهران در قسمت غربی برج واقع شده و با اجرای برنامه های دیدنی، لحظاتی شاد و مفرح را برای همه به ارمغان می آورد. تنها کافیست به دوستداشتنی‌ترین جانوران اقیانوس‌ها بپیوندید و از تجربه خاص دیدن این جانوران و نمایش‌های بی‌نظیر آنها لذت ببرید

   اردوی بازدید از برج میلاد به همراه حضور در سالن سینمای برج و اکران فیلم «سرو زیر آب» - ظرفیت : 50 نفر

شامل بازدید عمومی از برج و اکران فیلم «سرو زیر آب»، ساخته ی محمد علی باشه آهنگر. این فیلم اولین بار در جشنواره ی فیلم فجر سال 96 اکران شده و جایزه بهترین فیلم از نگاه ملی را اخذ کرده است.

   اردوی حضور در باغ کتاب به همراه شرکت در بازی «اتاق فرار» - ظرفیت : دو گروه 8 نفره (16 نفر)

اتاق فرار یک بازی گروهی، فکری، هیجانی است که متناسب با داستانی که بازی دارد، شما باید با کمک سرنخ ها، معماها و پازل هایی رو حل کنید تا در زمان محدود و مشخص شده بازی را به اتمام رسانده و خودتان را نجات بدهید.

   اردوی حضور در باغ کتاب به همراه بازدید از باغ علم نوجوان - ظرفیت 20 نفر

باغ علم نوجوان به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز علمی کشور در تیرماه سال ۱۳۹۶ در باغ کتاب تهران راه‌اندازی شد. در این شهربازی علمی که برای تمامی سنین در نظر گرفته شده، علاوه‌بر مشاهده و تجربه‌ پدیده‌های جذاب علمی، می‌توانید با آنها سرگرم شوید، بازی کنید و از دنیای شگفت انگیز علم لذت ببرید. باغ علم نوجوان دارای حدود ۴۰ دستگاه علمی جذاب در قالب ۳ سالن که شامل گالری‌های مکانیک، پرواز، صوت، حیات، نور، نجوم، الکتریسیته و خطای دید است. هم‌چنین این مجموعه مجهز به یک آسمان‌نمای بسیار دیدنیست که شما می‌توانید با ورود به گنبد آسمان‌نما به کهکشان‌ها سفر کنید و از مشاهده‌ی پدیده‌های شگفت‌انگیز نجومی لذت ببرید. در سالن نمایش‌های علمی نیز آزمایش‌های جذاب علمی (Science Show) برای بازدیدکنندگان گرامی اجرا خواهد شد.

   اردوی «پینت بال قلعه» - ظرفیت 40 نفر

 

هیجان و آدرنالین را از نو تجربه کنید. یک جنگ برنامه ریزی شده ی جذاب و هیجان بازی با رنگ ها، ورزشی مفرح و روزی رنگارنگ و شاد را در پینت بال قلعه به همراه دوستان خود تجربه کنید.

   اردوی کوهنوردی زمستانی کلکچال - ظرفیت 20 نفر

شاید بتوان گفت که یكی از بهترین و كم خطرترین مسیرهای طبیعت‌گردی و كوهپیمایی كشور مسیر كلكچال تهران است. کلکچال منطقه ای زیبا و کوهستانی واقع در شمال تهران است که فرصت خوبی را برای گذران اوقات فراغت و مأنوس شدن با طبیعت در اختیار کوهنوردان و طبیعت دوستان قرار داده است و یکی از آسانترین مسیرهای دسترسی به پناهگاه و قله ی کلکچال از درون پارک سنگی جمشیدیه می گذرد.
برف دی ماهی، شما فائزونی های کوهنورد را به ضیافتی هیجان‌انگیز دعوت میکند! - همراه با سرکار خانم اجلالی (به عنوان یک کوهنورد حرفه ای!!)
توجه داشته باشید، این اردو شامل حدود 3 ساعت پیاده روی سر بالایی و یک ساعت پیاده روی سرپایینی است. داشتن کفش مناسب کوهنوردی برفی، از ملزومات همراهی با این اردو ست.
 

برای شما یک روز با نشاط و پر از نفسسسس های عمیق و گرم در کنار یکدیگر و با همراهی دبیران و مسئولین انجمن ها و ... آرزو می کنیم.توضیحات:
1- هر کلاس ظرفیت محدودی دارد وبه ترتیب اولویت، کسانی که زودتر ثبت نام کنند در اولویت هستند. بعد از تکمیل ظرفیت کلاس، گزینه ی مربوطه غیرفعال خواهد شد.
2- شما مجاز به انتخاب تنها یک عنوان کارگاه هستید. بر مبنای شماره ملی شما،‌ امکان ثبت یک شماره ملی برای دو بار نخواهد بود.
3- سعی کنید با دقت و بررسی کافی انتخاب کنید تا نیازی به تغییر کارگاه نباشد.

نام و نام خانوادگی*

پایه تحصیلی*

کدملی*

برنامه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید *

- برج میلاد + دلفیناریوم
- برج میلاد + فیلم «سرو زیر آب»
- باغ کتاب تهران + بازی اتاق فرار(ظرفیت تکمیل می باشد)
- باغ کتاب تهران + باغ علم نوجوان
- پینت بال قلعه(ظرفیت تکمیل می باشد)
- کوهنوردی زمستانی کلکچال(ظرفیت تکمیل می باشد)

تصویر امنیتی *